Lokalita Pankrác

Lokalita pražského Pankráce a jeho okolí je ideální místo pro bydlení. Spojuje skvělou dopravní a občanskou vybavenost s bydlením blízko přírodě. V okolí naleznete hned několik zajímavých míst, kde můžete strávit svůj čas. Dopravní dostupnost zajišťuje hlavně metro "C" Pankrác, ale také autobusové a tramvajové spojení a napojení na dálniční síť. Občanská dostupnost Pankráce je také skvělá. V následující části popisujeme dva nejdůležitější obchody, které jistě také navštívíte.

Arkády Pankrác

Jedno z nejnovějších obchodních center naší metropole, to jsou Arkády Pankrác. Obchody, které zde naleznete, nabízejí to nejzajímavější zboží. Naleznete zde opravdu vše, co budete potřebovat. Chcete nakoupit něco malého k jídlu? Chcete si koupit nový oblek do práce? Nebo chcete jen zajít na lehký oběd či večeři? Pak budete Arkády Pankrác navštěvovat velmi často.

Bauhaus Pankrác

Bauhaus Pankrác - to je místo, které nemusíme žádnému domácímu kutilovi dlouho představovat. Místo, kde naleznete vše, co budete potřebovat pro renovaci Vašeho nového bytu. Bauhaus Pankrác má opravdu velký sortiment zboží, navíc poskytuje i mnoho zajímavých služeb, jako např. půjčovnu nářadí.